Dil Seçiniz
Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Sakal Ekimi

Sakal Ekimi

Sakal ekimi ile:

  • Kayıp sakalın yeniden doldurulması
  • Sakalın sayısının arttırılması
  • Sakalın istenen şekle getirilmesi mümkündür.


Sakal ekimi, boyundan veya sakalın belirli bölgelerinden alınan kıl kökleri ile yapılabilir. Kıl kökü, sakalın çıkış yönüne göre açılan kanallara yerleştirilir.

Sakal Ekimi Sağlık sektörü her alanda hissedilirken an fazla ses getirdiği alanlardan olan estetik sektörü de kendi içinde dallara ayrılmaktadır. Özellikle son yılların en tercih edilen alanlarından olan sakal, bıyık ve saç ekimleri çeşitli kurumlarca sunulur. Çeşitli kurumlarca sunulmasından ziyade güvenilir adrese ihtiyaç duyulur. Sakal ve bıyık ekimi için doğru kurum olarak bulunmamızı müşteri odaklılık dolayısı ile sunduğumuz hizmetimizin kalitesinden dolayı gönül rahatlığı ile söyleyebiliyor. Kolaylıkla erişilen kurumumuzdan kolaylıkla merak edilen her türlü sakal ve bıyık ekimi için tedavi hizmetimizden faydalanmak mümkündür.

Sakal ve Bıyık Ekimi Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gereken Konular Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Herhangi bir kesik ile meydana gelebilen sakal ve bıyık kaybı ayrıca da genetik olarak meydana gelebilmektedir. Çeşitli hastalıklar ve yanık gibi birçok nedene de bağlı olarak kayıp yaşanırken oluşan bu durumu ortadan kaldırmak için sakal ve bıyık ekimi kolaylıkla sunulan hizmetimizdir. Oluşan kayıpları ortadan kaldırma adına son teknoloji kullanılarak gereken estetik içerik meydana getirilmektedir. Tavsiye ettiğimiz yaş olarak yirmi dört yaş ve üstünde bu hizmetimizden faydalanma ile tam memnuniyet sağlanabilir. Bunun için aceleci olmamak gerekmektedir.